ZPĚTNÝ LEASING NEMOVITOSTÍ

Potřebujete získat finanční prostředky na odvrácení exekuce nebo na zaplacení dluhů po splatnosti a při tom chcete vaši nemovitost dále užívat? Máte nevýhodné půjčky? Máte více dluhů, které z Vašeho příjmu již nezvládáte splácet? Hrozí Vám exekuce či dražba nemovitosti? V tom případě je zpětný leasing nemovitostí ideální řešení právě pro Vás.

KDY A JAK ZPĚTNÝ LEASING VYUŽÍT?

 • Zpětný leasing nemovitostí je ideálním řešení v případě potřeby odvrátit hrozící nebo probíhající exekuci
 • Je vhodný když potřebuje získat větší finanční prostředky a chcete splácet co nejnižší měsíční splátky.
 • Je pro Vás řešení za předpokladu, že dluhy ještě nepřerostly hodnotu nemovitosti.
 • Je řešení i pro klienty se záznamy v registrech, kterým banka nepůjčí.
 • Leasing nemovitostí Vám pomůže konsolidovat nevýhodné půjčky a úvěry, refinancovat závazky
 • Zpětný leasing  je možné předčasně ukončit kdykoliv a tím si nemovitost převést zpět na sebe nebo na kohokoliv, koho si sami určíte.

VÝHODY ZPĚTNÉHO LEASINGU

 • Získání většího objemu financí bez prokázání účelu
 • Okamžité vyplacení exekucí
 • Odvrácení dražby
 • Vyplacení stávajících dluhů a půjček
 • Nájemné dle dohody a Vašich možností
 • Doba pronájmu dle dohody a konkrétní situace
 • Žádné poplatky předem
 • Veškerou komunikaci s věřiteli a exekutory vyřídíme za Vás
 • Nemovitost zůstává ve vašem užívání
 • Nemovitost si můžete kdykoliv odkoupit zpět
 • Klientovi pomůžeme s financováním zpětného odkupu – hypotéka , bankovní půjčka
 • Klient na základě kupní smlouvy převede svá vlastnická práva k nemovitosti naší společnosti. Společnost poté obratem vyplatí klientovi kupní cenu nemovitosti, případně z této kupní ceny zaplatí za klienta veškeré dluhy, exekuce, hrozící dražby nebo jiné závazky. Společnost následně s klientem uzavírá smlouvu, na základě které má klient nárok na užívání nemovitosti.

CO JE ZPĚTNÝ LEASING A JEHO PRŮBĚH

Odkoupíme Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a ihned Vám ji pronajmeme. Zůstáváte bydlet ve svém bytě či domě a budete platit nájemné. Můžete nemovitost využívat dále jak jste zvyklí. Platbami nájemného snižujete výši závazku. Vaši nemovitost si můžete zpět koupit KDYKOLIV např.

 • v případě získání hypotéky
 • v případě získání finančních prostředků, například v rámci rodiny

Nemovitost může zpět koupit kdokoliv, koho si sami určíte např. dcera, syn, neteř, matka, přítel atd. Každou nemovitost oceňujeme individuálně a tvoříme na ni konkrétní nabídku financování. Výši nájemného tvoříme dle Vašich finančních možností a schopností nájemné platit, není cílem nemovitost dále zobchodovat, ale celou transakci včetně zpětného odkupu s vámi realizovat.

MODELOVÝ PŘÍKLAD:

Jiří Novák přišel o zaměstnání a nebyl schopen včas splatit své závazky. Několik nezaplacených splátek hypotéky a vyčerpaná kreditní karta ho dostaly do situace, kdy hrozila dražba (exekuce) jeho bytu, který měl u banky zastavený. Firma HFS s.r.o. formou zpětného leasingu veškeré dluhy vyplatila, tzn. odkoupila od p. Nováka za nejvyšší možnou cenu jeho byt. Z této ceny bytu uhradila veškeré jeho dluhy a vše s nimi související za p. Nováka vyřídila. Částka, která po zaplacení všech dluhů pana Nováka, zbyla, mu byla ihned vyplacena. P. Novák byl bez dluhů a dále na základě nájemní smlouvy užíval svůj byt, tak jak byl zvyklý. Řádným placením dohodnutého měsíčního nájemného snížil budoucí kupní cenu zpětného odkupu své nemovitosti. Řádné nájemné hradil p. Novák v období dvou let až do doby, kdy jeho dcera Jana, která mezitím dokončila školu a našla zaměstnání, získala bankovní hypotéku. Z finančních prostředků hypotečního úvěru poté realizovala zpětný odkup bytu pana Nováka. V současné době je pan Novák znovu zaměstnaný, nesplácí žádné půjčky, nehrozí mu exekuce a je bez problémů schopen platit splátky dlouhodobého bankovního úvěru své dcery Jany, která je vlastníkem jeho bytu.

JAK ŽÁDAT O ZPĚTNÝ LEASING NEMOVITOSTI?

1. TELEFONICKY

Můžete nám zavolat na telefonní číslo: 233 353 543 nebo 777 182 105 (Po – Pá 9.00 – 17:00), po telefonu s operátorem vyplníte žádost /dotazník .

Každou žádost / dotazník posuzujeme individuálně, výsledek Vám sdělíme obratem.

Je-li Vám půjčka schválena, operátor Vám sdělí postup pro realizaci půjčky (které doklady, kam a kdy se dostavit ..)

2. E-MAILEM

Můžete nám zaslat e-mail na info@hfs.cz , kde nám sdělíte základní informace. Následně Vás budeme kontaktovat, každou žádost posuzujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc Vašim potřebám a možnostem.

NA CO SI DÁT POZOR?

Většina společností nabízejících zpětný leasing nemovitostí jsou jen zprostředkovatelé, kteří nemají vlastní prostředky, zpětný leasing vám pouze zprostředkují a sami pro sebe zinkasují provizi (většinou tito zprostředkovatelé chtějí 50 i více tisíc jako svou provizi) pouze za to, že předají váš kontakt společnosti, která zpětný leasing nabízí. Typickým znakem zprostředkovatelů jsou až podezřele výhodné nabídky, naslibovat nemožné nic nestojí. Spousta zprostředkovatelů ve skutečnosti zpětný leasing vůbec nenabízí. Snaží se pouze upoutat vaši pozornost, aby vám mohli nabídnout jiný, obvykle velmi nevýhodný nebankovní produkt. Zpětný leasing se často nabízí prostřednictvím „investora“, fyzické osoby, která následně Vaši nemovitost zatíží dluhem (např. hypotékou ) a dále tento dluh nesplácí ( neplatí bance jednotlivé splátky). Banka může následně „vaši nemovitost“ dále zpeněžit.

Největším rizikem, tím hlavním, je nechat si poskytnout ZPĚTNÝ LEASING od neseriozní firmy či fyzické osoby bez zkušeností. Ptejte se na počet realizovaných zpětných leasingů, zjistěte si jak dlouho firma podniká v oboru atd. Firma HFS s.r.o je přímý investor, který působí na nebankovním trhu od roku 2002. Za tuto dobu jsme již poskytli tisíce hotovostních půjček, půjček se zástavou a zpětných leasingů. Díky zahraniční účasti z Velké Británie má firma HFS s. r. o dostatečné základní jmění a pevné postavení na trhu.

KONTAKT

HFS S.R.O.
Telefon: 233 353 543
Mobil: 777 182 105
Email: info@hfs.cz

Pracovní doba:
Po - Pá 9:00 - 17:00

KANCELÁŘ:
HFS s.r.o.
Argentinská 194/12
170 00  Praha 7

FAKTURAČNÍ ADRESA:
HFS s.r.o.:
Argentinská 194/12
170 00  Praha 7

IČ: 61506681
DIČ: CZ61506681